Новини світу. 21 квітня. У справі про теракт в Мінську затримали батька головного підозрюваного Геннадія Коновалова, годинникаря за професією.

Дмитро Коновалов
Затримали батька Дмитра Коновалова

Слідчі вважають, що він міг виготовити годинникові механізми для бомб, хоча вибуховий пристрій, приведений в дію в мінському метро 11 квітня, був радіоуправляючим.

Передбачається, що захоплення підозрюваних відбувалося за участю співробітників ФСБ Росії.

За даними, у сім’ї Коновалових було два підвальних відсіки, в одному з яких нібито була обладнана лабораторія. Туди провели електрику, приміщення було викладене плиткою. Мати Дмитра після арешту чоловіка і сина пішла з квартири і більше туди не повернулася.

За словами сусіда Коновалових , у підвалі були селітра, магній, марганець, сірчана, соляна і азотна кислоти, електродетонатори і зошити з формулами. Сусід впевнений, що якби все це вибухнуло в підвалі, то їхній будинок розсипався б як картковий будиночок.

Нагадаємо, всього у справі про теракт в Мінську затримали п’ятьох осіб, троє з них вже дали свідчення. Теракт на станції “Жовтнева” мінського метро стався 11 квітня 2011р. У результаті вибуху загинули 13 людей, постраждали більше 190.

Відзначимо, що після теракту президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив опозиціонерам в’язницею за поширення чуток, ніби правоохоронні органи можуть бути причетні до організації вибуху. Представники опозиції заявляли, що білоруський КДБ занадто швидко рапортував про розкриття злочинів, у той час як для винесення обвинувачення необхідні точні докази і більше часу.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.