Новини України. 28 квітня. Львів. Віче. “Марш величі духу” – назва маршу, який сьогодні, 28 квітня пройшов Львовом.

У Львові пам'ятають героїв української нації

Близько 2,5 тисячі націоналістів зі Львова та сусідніх міст і навіть кілька гостей з Росії та Придністров’я прийшли та приїхали вшанувати героїв української нації бійців дивізії “Галичина“.

Більшість учаників акції були одягнений у національний однострій – вишиванки, приємно було бачити малесеньких українців, яких привезли батьки в колисці і також одягнули у вишиванки.

О 18:30 організатори маршу автономний Опір почали вибудовувати людей в колону, а приблизно о сьомій люди рушили від пам’ятника Бандері по вулиці Степана Бандери до центру міста. Обійшовши навкруги центру, Оперного теартру колона рушила до пам’ятника Тарасу Шевченкові, де відбулося віче. Під час маршу молодь скандувала гасла: “Наша земля – наші герої”, “Борці за волю проти алкоголю”, “Шухевич, Бандера – герої України”, “Ре-Во-Лю-Ція”, “Герої не вмирають – вмирають вороги”, “Дивізія “Галичина” – герої України” і т.д.

Перехожі жваво реагували на подію, одна старенька бабуся дивлячись на молодь та слухаючи гасла тихенько стояла з щасливим виразом обличчя та витирала хустинкою сльози радості.

“Коли я побачила жінку яка плаче від радості я зрозуміла, що ця хода потрібна українцям, у самої ледь сльози не навернулися на очі”, – коментує марш його учасниця Катерина.

“Традиційний марш вишиванок – це є своєрідна форма відповіді сучасній владі на її спроби переписати сучасну історію та зобразити українських героїв якимись коларабоціоністами і показати, що вони не мають ніякого відноження до націонал-соціалізму – це молодіжний та динамічний спосіб вшанувати своїх героїв і висловити свою позицію”, – сказав кореспонденту NewsMarket в ексклюзивному коментарі один з організаторів маршу Юрій Михальчишин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.