Новини України. 8 квітня. Львів. З 27 квітня авіакомпанія «Чешські авіалінії» відкриває міжнародний регулярний рейс в аеропорту «Львів» за маршрутом Прага-Львів-Прага.

літак Ан-148
Тепер зі Львова можна літати в Прагу і навпаки

Важливо, що новий регулярний рейс відкривається за умов реконструкції злітно-посадкової смуги (нині експлуатаційна довжина складає 1610 метрів).

Рейси виконуватимуться чотири рази на тиждень: по понеділках, середах, п’ятницях та неділях.

Нагадаємо, реконструкція аеродрому в аеропорту «Львів» триватиме у два етапи. У рамках реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорт «Львів» працюватиме без закриття.

На першому етапі реконструкції буде побудовано нову ділянку штучної злітно-посадкової смуги довжиною 795 м: при цьому під час реконструкції поріг злітно-посадкової смуги буде перенесено на 900 м.

На другому етапі планується виконати реконструкцію частини штучної злітно-посадкової смуги, що залишилась, довжиною 1610 м.

На кожному етапі виконання реконструкції будуть проводитись роботи з облаштування світлосигнального та радіотехнічного обладнання та виконуватись вертикальне планування на ґрунтовій ділянці льотної смуги.

Джерело Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.