Новини сіту. 8 квітня. Фінляндія. Фінська релігійна група заявила, що деякі з її парафіян і проповідників здійснювали сексуальне насильство над дітьми протягом 30 років.

Священники 30 років гвалтували дітей

Водночас, центральний комітет Консервативної лестадіанскої конгрегації заявив, що зловживання були виявлені після проведення ряду розслідувань скарг про неприпустиме поводження з дітьми в християнській громаді.

“Наша доповідь підтвердила, що були серйозні випадки інцесту і педофілії всередині громади”, – заявив голова конгрегації Олаві Воіттоне.

За його словами, наразі відомо про від 70 до 100 інцидентів, в яких були замішані від 10 до 15 проповідників. Вони звільнені від своїх обов’язків.

Як відомо, у Німеччині в 2010 розгорівся скандал через викриття десятків злочинів священників, причетних до педофілії.

Розслідування цих злочинів проти учнів католицьких шкіл Німеччини почалися на початку 2010 року, коли правоохоронні органи країни виявили свідоцтва десятків випадків зґвалтування священиками учнів навчальних закладів, скоєних з 1970 по 1980 рр.

З того часу влада Німеччини виявила до 200 нових випадків сексуального та психологічного насильства духовенства над неповнолітніми.

При цьому, Папа римський, який звернувся з посланням до постраждалих, не відповів на питання чи будуть покарані священики-педофіли, а також не визнав того, що випадки сексуального насильства систематично замовчувалися церквою.

Щоб допомогти жертвам насильництва, католицька церква запропонувала компенсацію в 5 000 євро всім, кто піддався сексуальному насильству духовних службовців.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.