Новини економіки. 6 квітня. Верховна Рада відмовилася впроваджувати мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та стягнення пені.

Платити будемо більше

За відповідний законопроект, внесений комуністами Петром Симоненком та Валентином Матвеєвим проголосували лише 91 депутат при мінімумі у 226 голосів.

За словами одного з авторів законопроекту Валентина Матвеєва заборгованість з зарплати на сьогоднішній день перевищує мільярд гривень.

У зв’язку з цим нардеп пропонував ввести мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та стягнення пені.

Відхиленим законопроектом передбачалося, що житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію оплачуються населенням за цінами і тарифами, встановленими Національною комісією з питань регулювання електроенергетики і органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень, за станом на 1 лютого 2011 року, а кошти, стягнені з громадян України у вигляді пені по розрахунках за житлово-комунальні послуги за період з 1 січня 2011 року, зараховуються в майбутні платежі за житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, що підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги було однією з умов отримання україною траншу від МВФ.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.