Новини України. 27 квітня. Юлія Тимошенко самостійно розповсюдила ухвалу, яку сьогодні хочуть оприлюднити на спільному мітингу опозиційних сил.

Юлія Тимошенко
Тимошенко організувала фальш-старт української опозиції на мітингу проти "Харківських угод"

Про це у своєму блозі пише народний депутат Анатолій Гриценко.

“Сьогодні, о 17:00, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбудеться акція протесту, ініційована опозиційними партіями, яка присвячена роковинам Харківського пакту “флот в обмін на суверенітет”. Згідно плану акції, після виступів мав бути зачитаний проект Ухвали проти перебування російських військ на території України”, – пише лідер “Громадянської позиції”.

Цей документ, текст якого був погоджений делегованими до оргкомітету представниками 14-ти партій, після мітингу мав бути підписаний лідерами партій і оприлюднений через засоби масової інформації, відзначає Гриценко.

“І раптом… За п’ять годин до початку акції лідер (лідерка) однієї із партій через свій персональний сайт розсилає в пресу… Ухвалу?! Ухвалу зборів, які ще не відбулися?! Ухвалу, за яку ще не проголосували?! Ухвалу, яку ще не підписали лідери 14-ти партій?!”, – пише екс-міністр оборони.

“Зате – на її персональному розміщено відсканований текст проекту Ухвали. Зате – з ексклюзивним підписом лідера партії. Одним-єдиним… Текст повідомлення лідера – то взагалі суцільний “ексклюзив”. Вона заявляє… Вона наголосила… Вона підкреслила… А далі – не її слова, а цитати із проекту спільного (!) документу?!”, – відзначає Анатолій Гриценко.

“Як оцінювати такий крок? Якщо за його цинізмом і самопіаром – то супер-хід! Вона перша… Преса цитує її… А вони нехай собі збираються і проводять ту акцію… А якщо нагадати про відповідальність і моральність? Про координацію і об’єднання зусиль опозиції? Про спільну протидію владі, яка руйнує країну? Мабуть нема сенсу – Вона доросла і добре знає, що і навіщо робить. А от Януковичу карта лягла – з опозицією йому ну просто повезло…”, – пише нардеп.

Документ розміщений на сайті Юлії Тимошенко:

Ухвала опозиції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.