Новини політики. 28 квітня. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко переконана, що її визнали б винною в усіх кримінальних справах, якщо б не позиція міжнародного співтовариства.

Тимошенко впевнена, що вона на волі тільки завдяки страху її противників

“Шкідливий кіт давно застрибнув би на стіл і з’їв усе, що там стоїть, якщо б не боявся. Мене вже давно посадили б за сфабрикованими на швидкоруч справах, якби не боялися тієї частини українського народу, яка мене послідовно підтримує, і світового співтовариства, яке уважно стежить за подіями в Україні“, – сказала вона.

“Чесно кажучи, я до кінця не знаю, чи ризикнуть вони мене заарештувати, чи ризикнуть винести обвинувальний вирок. Знаю, що дуже хочуть. Вони багато чого сьогодні можуть, але не зможуть змусити мене їх боятися”, – додала Тимошенко.

На її думку, влада намагається організувати її судимість, щоб не допустити до участі в парламентських виборах 2012 року.

Проти Тимошенко порушено три кримінальні справи: про нецільове використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом, про закупівлю медичних автомобілів під державні гарантії і про укладання в 2009 році газових угод.

Джерело Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.