Новини політики. 28 квітня. Генпрокуратура заявляє, що екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко у середу зірвала слідчі дії в справі проти неї.

Тимошенко
Тимошенко зірвала слідчі дії

Про це йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури за четвер, 28 квітня.

“Учора, 27 квітня 2011 року, на 11 годину до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури для участі у проведенні слідчих дій у кримінальній справі була запрошена Юлія Тимошенко“, – сказано в ньому.

“Незважаючи на отримання повістки, до слідчого Тимошенко з’явилась лише після 17 години. Повідомляти причини своєї неявки відмовилась”, – повідомляє Генпрокуратура.

“У подальшому, незважаючи на проведення слідчих дій та не дочекавшись їх завершення, захисник Тимошенко залишив приміщення Головного управління з розслідування особливо важливих справ, тим самим зірвавши слідчі дії”, – заявляє ГПУ.

У зв’язку з цим, Тимошенко викликана до Генеральної прокуратури на 10 годину 28 квітня.

При цьому Генеральна прокуратура заявляє про “обов’язковість виконання законних вимог слідчого та явки за його викликом”.

Напередодні партія “Батьківщина” повідомляла, що соратника Тимошенко Олександра Турчинова на 10:00 у четвер, 28 квітня, теж викликають до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.