Новини політики. 30 квітня. Тимошенко запевняє, що не затягує навмисно слідство в рамках кримінальної справи щодо газових угод 2009 року.

Тимошенко впевнена, що Генпрокуратура навмисно не допускає її адвоката

 

Про це вона заявила після чергового відвідання Генпрокуратури.

“Поки вони не дали дозвіл на участь у справі захисника, вони не мають права проводити жодних слідчих дій, тому сьогодні не було жодної розмови про кримінальні справи”, – зазначила вона.

На думку Тимошенко, Генпрокуратура навмисно не дозволяє їй залучити до справи Сергія Власенка як її адвоката, таким чином, позбавляючи її права на захист.

“Я думаю, що зараз навмисно, не допускаючи мого захисника до справи, вони таким чином підробляють вже наступні документи про те, що я зволікаю зі слідством”, – заявила вона.

“А потім, я думаю, вони будуть розглядати можливість, як вони вчора говорили, зміни запобіжного заходу, покладаючись на фальшиві документи, що вони складають. Я не зволікаю зі слідством, я очікую від Генпрокуратури допуску Сергія Власенка“, – підкреслила політик.

Лідер партії “Батьківщина” також повідомила, що слідчі не попереджали її про можливість зміни запобіжного заходу.

“Вони (слідчі) взагалі спілкуються зі мною через свої прес-повідомлення, через ЗМІ, тому що їм важлива не істина, не правосуддя, не захист прав держави і людей, а їм важливі дешеві піар-провокації, спрямовані на здійснення політичних репресій”, – заявила Тимошенко.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.