Новини економіки. 18 квітня. У Вашингтоні завершилися переговори української урядової делегації на чолі з віце-прем’єром Сергієм Тігіпком із керівництвом Міжнародного валютного фонду. Позиції сторін залишилися незмінними.

Сергій Тігіпко не зміг домовитись із МВФ

Міжнародний валютний фонд виділить черговий транш кредиту Україні за програмою stand by після того, як влада країни виконає свої обіцянки підвищити ціни на газ для населення і провести пенсійну реформу. Про це заявив керівник Європейського департаменту МВФ Антоніо Боргес у Вашингтоні.

Україна мала отримати черговий транш від МВФ у розмірі близько півтора мільярда доларів у березні. Але виділення грошей відклали через невиконання умов меморандуму з фондом.

Київ сподівався, що МВФ погодиться пом’якшити свої вимоги. Про таку можливість минулого тижня заявив директор департаменту управління державним боргом та міжнародного співробітництва Міністерства фінансів Сергій Макацарія: «Вони вже побачили, як іде у нас дискусія; заяву Президента, що потрібно донести до кожної людини, щоб вона зрозуміла, що таке пенсійна реформа. Вони йдуть на пом’якшення і вже не вимагають. Ми мали до 15 квітня ухвалити рішення про пенсійну реформу – зараз цієї вимоги немає».

Місія Міжнародного валютного фонду працюватиме в Україні протягом 10–20 травня.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.