Новини культури. 1 квітня. Екс-губернатор американського штату Каліфорнія, зірка “Термінатора” Арнольд Шварценеггер стане супергероєм у коміксі, який опублікують у 2013 році, а екранізують вже в наступному.

Арнольд Шварценеггер
Арнольд Шварценеггер стане тепер зіркою коміксу

Шварценеггер у новій книзі коміксів і телевізійному мультфільмі отримає ім’я Гавернатор (Governator). Це незвичайне прізвисько, що з’єднало в собі слова “губернатор” і “термінатор” придумали журналісти в 2003 році, коли Шварценеггер став губернатором Каліфорнії.

Автором коміксів і продюсером мультфільму став Стен Лі, який також придумав героїв “Людини-павука“, “Людей Ікс” і “Зірвиголови“.

“Слово “говернатор” поєднує у собі два світи: світ політики та світ фільмів. І мультфільм з’єднує це воєдино. Він об’єднує правителя (the governor), термінатора (Terminator) і світ бодібілдингу”, – заявив Шварценеггер.

У коміксі знайдуть відображення всі сфери життя і діяльності Шварценеггера, в тому числі й особиста. За словами авторів, час від часу в коміксі будуть прямі послання дружині, дітям і роботі. Як і знаменитий актор, Говернатор працює губернатором, а на дозвіллі бореться зі злочинністю, їздить на унікальних засобах пересування і носить спеціальні костюми, що додають надсилу.

Гавернатору будуть допомагати герої, серед яких 13-річний вундеркінд-комп’ютерник.

Рейтинги популярності Шварценеггера до кінця його перебування при владі істотно знизилися, а етичний комітет “Громадяни за відповідальність та етику” у своїй квітневій доповіді назвав главу Каліфорнії в числі 11 найгірших губернаторів США. Група, зокрема, звинуватила його у використанні коштів штату і федеральних коштів в особистих цілях, зав’язуванні тісних дружніх зв’язків заради особистої вигоди і надання ключових постів друзям.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.