Новини політики. 24 квітня. Голова Народного Руху України Борис Тарасюк вважає, що повернення до символів комуністичної ідеології є помилковим шляхом.

Борис Тарасюк
Тарасюк проти вивішування червоних прапорів в Україні

Так він прокоментував рішення Верховної Ради України, яке зобов’язує вивішувати 9 травня разом з державним українським прапором прапор СРСР.

“Замість того, щоб повертатися до символів комуністичної ідеології і символів сталінських злочинів, краще зараз звернути увагу на реальний стан пенсіонерів, на забезпечення їх соціальних прав. Краще надати справжню допомогу ветеранам тієї війни, оскільки їх не так вже й багато залишилося”, – сказав Тарасюк.

За його словами, відродження комуністичних символів йде в розріз з деклараціями про те, що нинішня влада прагне привести Україну до Європейського Союзу.

ЄС, до речі, засуджує комуністичну ідеологію і нацистську ідеологію, ставлячи їх на один щабель. Тому це хибний шлях, який свідчить про те, що всупереч деклараціям про європейський курс нинішньої влади вона дивиться назад, а не вперед”, – підкреслив політик.

Джерело ЛІГАБізнесІнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.