Новини світу. 19 квітня. Радикальний рух “Талібан” у вівторок поширив свою версію події, напередодні в Кабулі, нападу на міністерство оборони Афганістану.

Таліби
Таліби повідомили офіційну заяву свого нападу на міністерство

Як повідомив на талібському інтернет-сайті “Голос джихаду” один з “прес-секретарів” руху Забіулла Моджахед, приблизно о 12.00 за місцевим часом понеділка (11.30 за московським) афганський військовий на ім’я Асадулла, уродженець провінції Панджшер, “сколихнув міністерство оборони в серці афганської столиці “.

“В результаті нападу вбиті 18 військовослужбовців, у тому числі четверо “ключових іноземних військових”, і поранені ще 22″, – заявив Моджахед.

За даними “прес-секретаря” талібів, Асадулла, який скоїв напад, служив у афганській національній армії вже три роки.

Напад стався в той час, коли у Міноборони проходила нарада, в якій брали участь кілька американських генералів, міністр оборони Франції і ряд міністрів афганського уряду, повідомив “прес-секретар” талібів.

Міноборони Афганістану поки не виступило з офіційною заявою щодо інциденту.

Напередодні представники прес-служби Міноборони повідомили, що терорист вибухнув у будівлі оборонного відомства, після чого послідувала перестрілка між нападниками, яких було декілька, і охороною будівлі міністерства. У відповідь на вогонь нападники були вбиті.

Офіційний представник Міноборони Афганістану генерал Захір Азімі пізніше повідомив, що терорист-смертник відкрив вогонь на вході в будівлю Міноборони, убивши двох і поранивши сімох військовослужбовців афганської армії.

Через деякий час після трагічних подій, Азімі заявив, що офіційна заява Міноборони щодо нападу буде після проведення повного розслідування інциденту.

Джерело РИА Новости