Новини економіки. 29 квітня. Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник заявив, що акції шкільних вчителів з вимогою підвищення їм заробітної плати не зможуть змінити закон про державний бюджет.

Дмитро Табачник
Дмитро Табачник

Про це він сказав під час відеоконференції з педагогами Одеси, Львова, Харкова та Дніпропетровська.

Коментуючи інформацію про те, що на 18 травня заплановані чергові мітинги працівників освіти щодо підвищення їм заробітної плати, міністр підкреслив:

“Ви ж розумієте, що травневими мітингами ми бюджет не змінимо”, – заявив Табачник.

“Ви добре пам’ятаєте, напевно, які були навантаження на вчителя в середній школі за радянських часів – 18 годин (на тиждень). Але всі вчителі – принаймні, у моїй, 4-й середній школі – боролися за півтори ставки, за 27 годин, і більшість мали навантаження 21-22 години”, – сказав він.

“На сьогодні скільки у нас навантаження в середньому по країні на вчителя в загальноосвітній середній школі? Відповім – 14 годин, а в деяких областях вже дійшло до 12”, – констатував Табачник.

При цьому міністр нагадав, що на початку 90-х років минулого століття навантаження на вчителя київської середньої школи складало навіть 30 годин.

“Хіба не в цьому криється в півтора-два рази менша заробітна плата?”, – Заявив він, додавши, що профспілки не хочуть бачити цього нюансу.

Крім того, Табачник підкреслив, що цього року вчителі вже отримали до заробітної плати надбавку 20%, і зазначив, що в 2011-му ще планується підвищення зарплати працівників бюджетної сфери в цілому.

Нагадаємо, 22 березня під стінами Кабміну в Києві вже відбувся мітинг працівників освіти, які протестували проти низького рівня свого життя.

Джерело  ZAXID.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.