Новини політики. 15 квітня. Львів. «Свободівці» обіцяють не дозволити кримським активістам «Русского єдінства» провести марш з нагоди Дня перемоги 9 травня у Львові.

Російська єдність хоче пронести вулицями Львова червоний прапор

Для цього, якщо суд не заборонить марш, активісти партії готові перекрити в’їзд до міста.

Про це у коментарі ZAXID.NET 15 квітня повідомив заступник голови Львівської міської організації ВО «Свобода» з молодіжних питань, голова ЛМГО «Студентська Свобода» Василь Молдован.

«Ми не плануємо вчинювати жодних протиправних дій, але зробимо все, щоб вони не змогли пройти маршем нашим бандерівським містом», – запевнив він.

Також Василь Молдован зазначив:

«Вважаємо це неприпустимим. Нехай вони собі роблять в себе в Криму марші – ми ще на це можемо закрити очі, але коли вони посягають на давні наші святині… Ми добре знаємо, що у Львові ніхто не святкує день перемоги, це для нас це день жалоби».

Наразі «свободівці» не сформували остаточної програми своїх заходів на 9 травня, мовляв, будуть діяти залежно від намірів «Русского єдінства», однак точний план дій останніх наразі також невідомий.

На запитання про те, чи будуть «свободівці» звертатись до суду щодо заборони акцій кримських активістів, Василь Молдован зазначив:

«Обов’язково будемо звертися до суду. Якщо це не допоможе, то станемо і перекриємо їм дорогу… Вже відбувся один суд, який сказав, що в намірі «Русского єдінства» провести марш у Львові немає ущемлень прав львів’ян, але ми будемо надалі подавати судові позови. Якщо суд не заборонить проводити марш, будемо планувати наші дії: чи будемо перекривати дорогу, чи трасу на в’їзді до Львова».

На запитання про те, чи слід очікувати в такому разі сутичок, Василь Молдован сказав, що виключати їх не можна, але запевнив, що його однопартійці не чинитимуть «жодних протиправних дій».

Зазначимо, вчора у ЗМІ також з’явилась інформація про те, що активісти партії «Родіна» приєднаються до «Маршу Перемоги», який 9 травня у Львові має намір провести громадська організація «Русское единство». Заплановано, що 16 квітня в Одесі відбудеться урочиста зустріч 15-метрового Прапора перемоги, який передадуть до міста з Криму. Одеська зустріч має відбутися опівдні на Алеї Слави. Всіх охочих запрошують залишити свої побажання ветеранам ВВВ прямо на прапорі, який потім планують пронести вулицями Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.