Новини України. 16 квітня. Світовий банк має намір працювати в Україні з неурядовими організаціями в енергетичному секторі.

світовий банк
Світовий банк працюватиме з Україною

Про це в інтерв’ю ДТ заявив директор Світового банку в Україні, Білорусі, Молдові Мартін Райзер.

«До речі, це стосується і співпраці в рамках Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI). Головне завдання EITI — це створення зв’язків між громадянським суспільством, енергетичними компаніями і урядом. Тому, звичайно ж, ми вітаємо таку співпрацю», — підкреслив він.

За словами М.Райзера, взаємовідносини СБ з Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР) в даний момент дуже вузько орієнтовані на розробку стратегії енергозбереження. «І ми прийшли до висновку, що іншим країнам вдалося досягти значного прогресу після того, як таку довгострокову стратегію було розроблено», — додав він.

М.Райзер також повідомив, що представники української влади просили Світовий банк взяти участь в аналізі енергетичної стратегії. «Але зараз я не можу вам сказати, на якому етапі знаходяться ці консультації. Ми отримали проект, почали його коментувати. Як потім уряд організує процес, щоб отримувати зауваження не тільки від Світового банку, а також від інших — цього я не знаю. Я згоден, що має бути процес консультацій з громадянським суспільством. Але уряд має визначити, коли він буде готовий», — вважає представник СБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.