Новини спорту. 11 квітня. Англійського футболіста Девіда Бекхема зобов’язали покрити всі судові витрати, пов’язані з розглядом у справі про публікації в американському журналі In Touch Weekly розповіді повії, послугами якої нібито користувався спортсмен.

Девід Бекхем

Взяти на себе оплату витрат футболіста зобов’язав американський суд, який займався розглядом справи, пише The Sun.

За відомостями видання, витрати оцінюються в суму близько 280 тисяч доларів. Поки ні сам Бекхем, ні його адвокати не прокоментували ситуацію. В який термін футболіст зобов’язаний покрити судові витрати, не уточнюється.

Журнал In Touch Weekly опублікував інтерв’ю з колишньою повією Ірмою Нічи, яка розповіла про свої сексуальні зв’язки з Девідом Бекхемом, восени 2010 року. За її словами, спортсмен користувався її послугами в 2007 році в Нью-Йорку та Лондоні. Ничі повідомила, що Бекхем платив їй по 10 тисяч доларів за ніч.

Незабаром після виходу матеріалу, Бекхем подав позов про наклеп до In Touch Weekly і самої Ірми Ничі. Адвокат спортсмена заявив, що опубліковане оповідання повії є вигадкою. Футболіст зажадав компенсацію у розмірі 25 мільйонів доларів. Проте суд Лос-Анджелеса відхилив позов спортсмена.

За словами судді, приватне життя Бекхема як популярної публічної особистості викликає інтерес у громадськості, сама Ірма захищена законом про свободу слова, а представники позивача не зуміли довести суду того факту, що In Touch Weekly діяв зі злого наміру.

Юристи Бекхема подали апеляцію на рішення суду. Як скоро вона буде розглянута, не повідомляється. Представники In Touch Weekly, у свою чергу залишилися задоволені результатом справи.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.