Новини України. 22 квітня. Житомирська “Свобода” подала в суд на Житомирську обласну раду за вивішування червоних прапорів.

СРСР
"Свобода" подала в суд на Житомирську облраду за вивішування радянського прапора

Про це повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.

“Днями Житомирська обласна організація ВО “Свобода” подала адміністративний позов до Житомирської обласної ради про скасування її рішення No. 152 від 17 березня 2011 року про вивішування червоного прапору 9 травня на адмінбудинках, навчальних закладах, установах медицини, культури і освіти тощо”, – йдеться в повідомленні.

У позовній заяві ВО “Свобода” зазначає, що вивішування прапору СРСР на вказаних установах суперечить Конституції України.

“У 1991 р. Україна здобула незалежність від радянської імперії – СРСР, тому встановлення на державних установах червоних прапорів є публічним закликом до ліквідації державної незалежності, що охоплюється положеннями Кримінального кодексу”, – відзначають в партії.

“Згадане рішення обласної ради є явно злочинним. Тому ми попросили суд заборонити його виконання. Ми також звертаємося до вищеперелічених установ та організацій, а також свідомих громадян не виконувати рішення обласної ради, що суперечить закону”, – наголосив голова обласної організації ВО “Свобода” Сидір Кізін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.