Новини України. 7 квітня. Печерський районний суд міста Києва переніс на 14 квітня розгляд кримінальної справи відносно екс-керівника Державної митної служби Анатолія Макаренка і екс-першого заступника голови НАК “Нафтогаз Україна” Ігоря Діденко.

Анатолій Макаренко, Ігор Діденко
Слухання щодо Макаренка і Діденка перенесли на 14 квітня

На сьогоднішнє судове засідання обвинувачені Ігор Діденко та Анатолій Макаренко не прибули, хоча, за твердженням сторони захисту, вони подавали відповідне клопотання про бажання бути доставленими до суду. Їхні адвокати подали клопотання про перенесення судового засідання у зв’язку з відсутністю обвинувачених, оскільки тим самим порушуються їхні права, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Сторона обвинувачення не заперечувала проти перенесення засідання. Таким чином, суд прийняв рішення попереднє засідання у даній кримінальній справі перенести на 14:30 14 квітня з метою дотримання прав обвинувачених і надання їм можливості участі в судовому засіданні.

Нагадаємо, 25 березня кримінальну справу за розтрату посадовими особами НАК “Нафтогаз Україна” 11 млрд. кубометрів природного газу направлено до Печерського районного суду Києва для розгляду по суті. Прокурор Києва 25 березня затвердив обвинувальний висновок у кримінальній справі, порушеній за фактом розтрати посадовими особами НАК “Нафтогаз України” шляхом зловживання своїм службовим становищем 11 млрд. кубометрів природного газу вартістю 15 млрд. 925 млн.грн., що належали компанії “Росукренерго”, за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (розтрата майна в особливо великих розмірах).

Служба безпеки України 23 березня направила до прокуратури Києва дану кримінальну справу для затвердження обвинувального висновку.

У початку червня 2010 року СБУ порушила справу за фактом нанесення збитків Україні у зв’язку з рішенням Стокгольмського арбітражу. У даній справі звинувачення були пред’явлені колишньому першому заступнику голови НАК Ігорю Діденко, екс-голові Держмитниці Анатолію Макаренку і колишньому заступнику начальника Енергетичної регіональної митниці Тарасу Шепітьку. Досудове слідство у справі закінчили 18 березня 2011 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.