Новини політики. 7 квітня. США відмовилися припинити військову операцію в Лівії, проігнорувавши таким чином прохання Муаммара Каддафі, викладене в листі, направленому напередодні американському президентові Бараку Обамі.

Хілларі Клінтон
Хілларі Клінтон: Каддафі має покинути свій пост - тоді ми припинемо війну

Коментуючи послання лідера Джамахірії, держсекретар США Хілларі Клінтон заявила, що Каддафі має оголосити перемир’я і залишити свій пост. “Каддафі знає, що він повинен зробити. Я не думаю, що існують якісь загадки щодо того, що ми очікуємо від Каддафі“, – сказала Х. Клінтон, давши зрозуміти, що поступок не буде.

Подібним же чином висловився з приводу листа М. Каддафі прес-секретар Білого дому Джей Карні. За його словами, військова операція в Лівії може закінчитися лише після того, як М. Каддафі припинить вогонь.

Нагадаємо, М. Каддафі направив напередодні лист Б. Обамі. Як підтвердили джерела в Білому домі, у своєму посланні лівійський лідер просить американського президента зупинити операцію НАТО на території його країни.

У листі лідер Лівії стверджує, що народ його країни постраждав більше морально, ніж фізично через операції НАТО, а демократичне суспільство неможливо побудувати, використовуючи зброю і авіанальоти.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.