Новини світу. 3 квітня. Представника української делегації на президентських виборах у Казахстані співробітника апарату Верховної Ради Юрія Голуба вразила висока організація виборів.

вибори, Казахстан
Український спостерігач радить Україні навчитися проводити вибори як в Казахстані

Про це український спостерігач заявив на брифінгу.

За словами Юрія Голуба, зранку він відвідав чотири виборчі дільниці і не виявив жодних суттєвих порушень. При цьому з боку представників ЗМІ та політичних партій також не було висловлено жодних претензій.

«Ми говорили зі спостерігачами з інших іноземних держав, вони теж відзначили, що ніяких серйозних недоліків не виявили», – заявив спостерігач.

«Україна могла б повчитися у Казахстану стабільності… Якщо порівнювати (вибори в Казахстані) з виборами в Україні, а там президентські вибори були в минулому році, то в Україні було дуже сильне протистояння двох кандидатів, які вели серйозну передвиборчу боротьбу», – цитують Голуба тамтешні ЗМІ.

Він зазначив, що є дуже велика різниця в тому, як проходять вибори в Україні і в Казахстані. За його словами, на відміну від України, в Казахстані «вибори проходять дуже доброзичливо».

Нагадаємо, що в неділю, 3 квітня, проходять позачергові вибори президента Кахастану. Очікується, що чинний президент Нурсултан Назарбаєв отримає близько 100% голосів. За дві години до закінчення голосування явка склала 84%.

ВІДЕО

За матеріалами ZN.UA, bnews.kz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.