Новини України. 27 квітня. Відео. Син харківського мера Геннадія Кернеса, 19-річний студент Харківського національного університету Родіон Гайсинський ганяє на дорогій машині зі швидкістю 260 км/год.

родіон  Гайсинський
Син Кернеса на дорогій машині

Родіон отримав таке прізвище від діда по матері – екс-прокурора Київської області.

Родіон зареєстрований на сайті автомобілістів www.drive2.ru. Живе хлопець у соцмережі під ніком Tyki-Mikk. На сторінці він розповів усе про свій BMW Х6, куплений в 2010 році.

Він також пише, що машину придбали в Києві, одразу там й зареєстрували, оскільки він збирався залишатися жити в столиці. Орієнтовна ціна машини в салоні Києва 100-110 тисяч доларів.

За словами власника авто, базових 407 кінських сил шляхом тюнінгу він перетворив у 477, а час розгону до швидкості в 100 км/год зменшив з 5,4 секунди до 5. Вартість такого “прокачування” становить від 30 до 50 тисяч доларів.

Машина обладнана спецсигналами. “Використовую тільки якщо дуже довга пробка і треба по зустрічній об’їжджати”, – написав він на форумі.

На міжнародний автомобільний форум сам Родіон виклав кілька відео, як він з іншими представниками “золотої молоді” ганяє по бетонці під Харковом.

“260 кілометрів на годину!” – коментує водій “Мерседеса”, дивлячись на спідометр, коли BMW опиняється далеко попереду. Наприкінці ролика з BMW виходить задоволений Родіон.

“Можливо, якісь ролики й існують, але людина на них – не я”, – наполягав хлопець у відповідь питання журналістів. Гайсинський запевнив, що ніколи не управляв елітним BMW. “Перший раз чую про таке, це не моя машина”, – сказав Родіон.

Однак згодом зі сторінки Tyki-Mikk зникли відеозаписи, фото й опис тюнінга.

Студенти економфакультету ХНУ, де закінчує перший курс Родіон, регулярно бачать його машину. “Він залишає BMW біля північного корпуса ХНУ, сам нерідко біля нього тусується”, – розповів першокурсник Андрій.

За словами людей, особисто знайомих з Гайсинським, авто рік тому йому подарував дідусь-прокурор, в 11 класі Родіон періодично приїжджав на ньому в школу.

 

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.