Новини України. 27 квітня. Правоохоронні органи мають відреагувати на дії окремих органів місцевого самоврядування, які приймають рішення не вивішувати на День перемоги червоних прапорів.

Петро Симоненко
Симоненко: червоні прапори мають майоріти по всій Україні

Про це під час прес-конференції заявив перший секретар ЦК Компартії України Петро Симоненко, повідомляє прес-служба КПУ.

“Є закон про увічнення перемоги. Якщо вони порушують закон, то Генеральна прокуратура повинна притягнути до відповідальності посадових осіб і винести протести на ті рішення, що приймаються окремими органами місцевого самоврядування. Правоохоронці мають жорстко контролювати виконання закону на всій території України”, — зазначив П.Симоненко.

Нагадаємо, 21 квітня Верховна Рада прийняла закон “Про внесення змін до закону України “Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги)”.

Якщо президент його підпише, то червоний прапор отримає офіційний статус і 9 травня 2011 року може з’явитися на всіх адміністративних будівлях в Україні.

Депутати кількох обласних і міських рад вже заборонили розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко вже заявив, що на посольствах України за кордоном червоних прапорів не буде.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.