Новини України. 1 квітня. Лідер партії “Батьківщини” Юлія Тимошенко оприлюднила декларацію про свої доходи та доходи своєї родини у 2010 році.

Юлія Тимошенко
Тимошенко заробила 258 тисяч гривень

Юлія Тимошенко в 2010 році отримала 258,265 тис. грн. заробітної плати на посаді державного службовця, а члени її родини – 988,737 тис. грн.

Про це повідомляє персональний сайт Тимошенко.

У відомостях про членів сім’ї лідер партії “Батьківщина” зазначила свого чоловіка Олександра Тимошенка, який у 2010 році отримав 988,737 тис. грн. доходів від підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Юлія Тимошенко в 2010 році не отримувала доходів у вигляді дивідендів, процентів та роялті; матеріальної допомоги; доходів від наукової, викладацької, творчої діяльності; доходів від підприємницької та незалежної професійної діяльності, а також доходів від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

Юлія Тимошенко не має зобов’язань фінансового характеру, в тому числі за кордоном.

Олександр Тимошенко у 2010 році сплатив за договорами оренди 144 тис. грн. та 283,850 тис. грн. – на утримання майна. Згідно з відомостями про нерухоме майно, Юлії Тимошенко належить квартира загальною площею 58 кв. м., а Олександру Тимошенко – гараж площею 27,2 кв. м, земельна ділянка – 2,5 га та офісне приміщення – 255,1 кв. м.

У власності Юлії Тимошенко не має транспортних засобів. Автомобілі “Toyota Prado” об’ємом двигуна 3 тис. куб. см та BMW X5 (3 тис. куб. см) належать її чоловікові.

Згідно із декларацією, лідер партії “Батьківщина” та її чоловік не володіють цінними паперами.

Юлія Тимошенко не має вкладів на банківських рахунках. Згідно із декларацією, її чоловік Олександр тримає в банках 198,675 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.