Новини здоров’я. 10 квітня. Регулярні походи по магазинах можуть бути корисними для здоров’я, стверджують вчені.

шопінг -покупки
Оздоровитися можна і покупками

Пенсіонери, які щодня роблять покупки, відчувають себе краще і живуть довше за однолітків, які віддають перевагу сидіти вдома.

Взявши до уваги такі чинники як фізичний і психічний стан, які впливають на здоров’я і довголіття, вчені з Тайваню вирішили, що чоловіки і жінки, які щодня відвідують магазини, живуть довше. Пояснюється це тим, що шопінг є чудово фізичною вправою і причиною поспілкуватися з іншими людьми.

Британські експерти підтвердили висновки своїх азіатських колег, погодившись, що походи по магазинах допомагають підтримувати фізичну та інтелектуальну активність, а також сприяють соціальним контактам.

«Шопінг не тільки приносить задоволення, але і покращує психологічне благополуччя. У порівнянні з іншими видами активного проведення часу, такими як фізкультура, для яких потрібні мотивація і професійні інструкції, шопінг є дуже простим і приємним заняттям », – пояснюють автори дослідження.

Таким чином, ходіння по магазинах, особливо в літньому віці, позитивно впливає не тільки на здоров’я і благополуччя, а й на тривалість життя, запевняють експерти.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.