Новини науки. 28 квітня. Вчені із США з’ясували, що для отримання високої оцінки в тестах на IQ, необхідні як розум, так і стимул, а низька оцінка може означати відсутність одного з цих факторів.

тест IQ
При складанні тесту на IQ "вибухає" голова

Результати тестів на визначення рівня інтелекту демонструють не тільки розумові здібності людини, але те, наскільки сильно людина мотивувала проходження тесту.

Низький показник IQ може означати не тільки невисокий рівень інтелекту, але і відсутність мотивації, стверджують вчені з університету Пенсільванії, які відмітили, що матеріальна винагорода сприяє більш успішній здачі тесту.

Особливо помітно поліпшується показник IQ у людей, які спочатку склали тест гірше від усіх. Для того, щоб набрати найбільшу кількість балів, необхідні не тільки відмінні розумові здібності, але і мотивуючий елемент, який стимулює  людину показати все, на що вона здатна.

Таким чином, експерти в черговий раз показали, що цілком покладатися на результати IQ-тесту, як на достовірний показник інтелектуальних здібностей людини, передчасно.

Результати тестів на рівень інтелекту відображають не тільки природні здібності, а й інші обставини. «Життя – це тест на IQ і особистісний тест одночасно, а результати IQ показують як інтелектуальні здібності, так і особистісні особливості», – роблять висновок експерти.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.