Новини науки. 27 квітня. Хоча чоловіки частіше втомлюються від відносин з жінкою, з якою вони не перебувають у шлюбі, штамп у паспорті кардинально змінює ситуацію: шлюб частіше набридає дружинам, а не чоловікам.

шлюб, весілля
Шлюб набридає, коли люди втрачають інтерес один до одного

Нудьга – справжній вбивця найпрекрасніших романтичних відносин, причому жінки частіше втрачають інтерес до шлюбу саме з цієї причини, ніж чоловіки, стверджують вчені з університету Вінніпега, Канада.

У дослідженні, яке провели канадські вчені, взяли участь люди, що перебувають у шлюбі багато років, яких опитували про їхні стосунки з партнером чи партнеркою. У результаті виявилося, що більшість пар бачать свій шлюб нудним.

Крім цього, з часом партнери перестають веселитися разом і спілкуватися, а відносини зовсім позбавляються колишнього романтизму, в результаті чого спільне проживання розглядається як обов’язок.

Багато досвідчених дружин і чоловіків зізналися, що більше не відчувають хвилювання, побачивши свою кохану людину, а деякі з них розповіли, що партнер пригнічує їх.

Дослідження також показало, що в шлюбі людям набагато нудніше, ніж коли вони просто зустрічаються, і не тільки через велику кількість часу, який вони проводять разом.

«Люди, які зустрічаються, рідше скаржаться на нудьгу, оскільки можуть відмовитися від відносин, тільки-но вони починають їм набридати», – пояснюють учені.

Хоча на запитання «Що вбиває любов?» люди зазвичай відповідають «конфлікт», «зрада», «егоїзм» і т.д., забуваючи про нудьгу, яка, насправді, якщо і не є вбивцею відносин номер один, то напевно знаходиться не на останньому місці.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.