Новини політики. 15 квітня. Київ. Співробітники столичного управління Служби безпеки України сьогодні провели обшуки в приміщеннях ГУ екології та охорони природних ресурсів Київської міської держадміністрації.

СБУшники обшукали київську мерію

Як повідомили ЛІГУ в прес-секторі управління УСБУ в Києві, обшук проводився у рамках кримінальної справи, порушеної за фактом вчинення колишніми керівниками Оболонської райдержадміністрації шляхом зловживання своїм службовим становищем розтрати ввіреного їм майна громади району, тобто злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Встановлено, що між Оболонською райдержадміністрацією і будівельною організацією було укладено угоду про забудову мікрорайону. Згідно з документом, громада району в результаті забудови повинна була отримати квартири для громадян, які стоять в квартирній черзі, а також соціальні споруди.

Однак чиновники змінили умови договору на користь інвестора, чим завдали збитків громаді району на суму понад 39 млн.грн, йдеться у повідомленні.

У ході обшуків вилучені предмети і документи, які мають значення для встановлення істини в кримінальній справі, зазначили в СБУ.