Новини світу. 23 квітня. Президент Франції Ніколя Саркозі найближчим часом відвідає Бенгазі – місто на сході Лівії, яке стало бастіоном боротьби опозиційних сил за повалення режиму Муаммара Каддафі.

Ніколя Саркозі
Саркозі збирається до Лівії

Президент дав “принципову згоду”, але дата візиту ще не визначена. Прес-служба глави держави не підтвердила цю інформацію.

Саме в Бенгазі базується Національна перехідна рада (НПР) Лівії, голова якої Мустафа Адельджаліль зустрівся з французьким президентом напередодні. На зустрічі, що відбулася Н. Саркозі пообіцяв, що Франція інтенсифікує рейди проти військ М. Каддафі для підтримки повстанських військ.

М. Адельджаліль також повідомив, що сили під контролем НПР отримали партію зброї від “країн-друзів”. Французький уряд від свого імені заявив, що Париж не має до постачання ніякого відношення.

Раніше Н. Саркозі заявив про намір НАТО посилити інтенсивність авіаударів по підконтрольній М. Каддафі території. За інформацією французького МЗС, у Бенгазі вже розміщені військові зв’язківці, які надають допомогу в організації антиурядових військ.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.