Новини світу. 10 квітня. Німеччина. Росіянина Сергія Зайця побили поліцейські на вулиці німецького Вюрцбурга. Прокуратура звинувачує його в нападі на правоохоронців.

німецька поліція
Німецькі поліцейські побили росіянина

Росіянин, отримавши звинувачення, звернувся за допомогою до Дмитра Медведєва.

Допомогти співвітчизнику зголосився Правозахисний союз Німеччини. Вони намагалися переконати російське консульство звернути увагу на біду Сергія.

Посольство заворушилося тільки після того, як Заєць направив звернення президентові Дмитру Медведєву.

“Звертаюся до Вас з останньою надією на допомогу”, – написав у зверненні главі держави росіянин.

З адміністрації президента звернення передали в консульський відділ Міністерства закордонних справ.

Після листа дипломати активізувалися. Мюнхенський віце-консул Віталій Стіцун ходив із постраждалим у поліцію, де з нього зняли відбитки пальців. Тепер колишній біатлоніст і музикант входить до категорії «небезпечні».

“Консульству в цілому ситуація добре відома, – наводить слова віце-консула Стіцуна Заєць, – і те, що нахабство та абсолютна безкарність німецької юстиції у відносинах із російськими громадянами переходить усі межі”.

Труднощі в житті Сергія Зайця почалися влітку минулого року. Він вийшов до свого автомобіля, номери з якого знімали поліцейські, оскільки, як з’ясувалося пізніше, у нього була прострочена страхівка.

Росіянин, впевнений у незаконності їхніх дій, спробував перешкодити поліцейським. Але тут з’явилися ще четверо силовиків, які побили Зайця.

“Побиття тривало у дворі мого дому 30 хвилин, – згадує Сергій, – після чого мене в наручниках і в крові кинули на ганку.

Під час побиття поліцейські називали його «російською свинею» і пропонували «виїхати додому, якщо йому тут не подобається», уточнює Заєць. Тільки коли поліцейські поїхали, сусід росіянина зміг викликати медичну допомогу.

Справа обернулася по-іншому. Німецька прокуратура звинувачує Сергія у нападі і побитті правоохоронців.

“Він називав нас свинями і кричав, що «всі ви будете поставлені до стінки і розстріляні з Калашникова”, – такі свідчення німецьких поліцейських подає прокуратура.

У потерпілого травми голови і хребта. При нападі такі травми отримати не можна, впевнений Заєць.

За німецькими законами Сергію Зайцю, який прожив в Німеччині 15 років, загрожує суд і тюремне ув’язнення.

“Йому ніхто не може допомогти, – нарікає правозахисник Леонід Білоконь, – у Сергія немає 3000 євро на адвокатів”.

Ще місяць тому Сергій Заєць думав про повернення в Росію. Але після таких звинувачень його можуть і не випустити з території Німеччини. Він сподівається, що дипломати і правозахисник спільно зуміють йому допомогти.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.