Новини технологій. 13 квітня. Ріст інтернет-аудиторії в Україні за останні два роки практично зупинився і склав 1%.

Інтернет
КМІС зафіксував значне зниження популярності інтернету в Україні

Такими є дані дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

За результатами дослідження виявилось, що доступ до інтернету мають 30% дорослого (18+) населення або 11,4 млн. жителів України. Цифра багато в чому збігається з дослідженнями інших компаній, відзначає Watcher. Наприклад, серпневе дослідження InMind показало 12,9 млн. інтернет-користувачів, але вони брали аудиторію 15+, тому загалом розходження не суттєве.

Видання пропонує звернути увагу на динаміку росту аудиторії. За останні 2 роки (з 2009 по 2011), за даними КМІС, ріст користувачів в Україні практично призупинився, і виріс на 1%.

Видання зазначає, що всі інші компанії (GfK, InMind, Gemius) показують щорічний ріст на рівні 15-25%, а дані КМІСу означають навіть не ріст, а скорочення кількості користувачів інтернету в Україні, якщо рахувати не у відносних, а абсолютних числах – бо 30% в 2011 це менше, ніж 30% в 2010 (якщо врахувати зменшення кількості населення в 2011 році на 200 тис.).

КМІС в лютому провів всеукраїнське дослідження громадської думки. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2022 респондентів, які проживають в усіх областях України + Крим. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2.

За матеріалами Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.