Новини світу. 18 квітня. Відео. Реклама найбільшого в світі виробника товарів для дому IKEA образила жителів південних районів Італії.

Реклама кухні від IKEA робить поганий іміджі південним італійцям

Жителі Неаполя і Сицилії вирішили, що рекламний ролик IKEA підтримує стереотипну думку про італійців-південців, як про мафіозі та членів злочинних угруповань.

Відео IKEA називається “Дуже хороші хлопці”. Спочатку ролик демонструє молодих людей кримінального вигляду, які виносять з дому щось, дуже схоже на загорнутий в поліетилен труп людини. Потім виявляється, що група друзів просто вирішила прибратися перед обідом. Фінальний кадр демонструє посудомийну машину IKEA і слоган “Behaving well in an IKEA kitchen comes more naturally” (“Хороша поведінка стає природнішою на кухні від IKEA”).

Рекламна кампанія стартувала в квітні і викликала безліч негативних відгуків від італійців з півдня країни. Політик Анджело Форджіоне (Angelo Forgione), відомий як патріот Неаполя, прокоментував рекламу як “ганебний ролик, повний дурних стереотипів про жителів півдня” і заявив про те, що більше ніколи нічого в IKEA не купить.

Менеджер з маркетингу італійського відділення IKEA Фабріціо Конкасе (Fabrizio Concas) від імені компанії вибачився перед усіма, чиї національні почуття міг образити ролик.

Шведська компанія IKEA заснована в 1943 році. Торгова мережа IKEA об’єднує більше 200 магазинів в 24 країнах. Компанії Swedwood, що входить в концерн IKEA, належить більше 30 меблевих і деревообробних підприємств в 11 країнах.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.