Новини України. 20 квітня. Місцеве керівництво Партії регіонів в Заставнівському районі Чернівецької області розпочало розпочало примусовий збір підписів в підтримку екс-голови РДА та районної ради Михайла Бойчука, який побив рибалок.

Михайло Бойчук
Партія регіонів примушує підписуватися в підтримку Михайла Бойчука

Про це повідомляє Чернівецька обласна організаця партії ВО “Батьківщина” з посилання на власні “перевірені джерела”.

“У Заставнівському районі з ініціативи влади та районного керівництва Партії регіонів розпочато тиск на різні верстви населення з метою збору підписів на захист екс-голови РДА та районної ради Михайла Бойчука, який брав участь у звірячому побитті рибалок минулої суботи на одному зі ставків у Заставні”, – йдеться в повідомленні.

В партії заявляють, що підписи збирають серед сільських голів, працівників райдержадміністрації, директорів шкіл, а також за підписами звертаються до людей, якими опікуються працівники сфери соцзахисту населення – самотніх та інвалідів.

“Громадян просто тероризують і вимагають підтримувати Михайла Бойчука, проти якого вже порушена кримінальна справа”, – зазначає “Батьківщина”.

“Розцінюємо це як спробу влади і партії влади чинити тиск на слідство і врятувати Михайла Бойчука від відповідальності. Звертаємося до слідства з вимогою об’єктивності, а також до громадян з проханням не піддаватися теророві влади. Не можна допустити, аби влада маніпулювала людьми”, – наголошує ВО “Батьківщина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.