Новини політики. 8 квітня. Лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов заявляє, що з кожним днем ​​все більше регіоналів приходять на роботу.

Олександр Єфремов
Олександр Єфремов

Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГИ, чому при прийнятті антикорупційного законопроекту були присутні так мало депутатів і чому всі українці зобов’язані ходити на роботу, а депутати – ні.

“Якщо ви звернете увагу на кількість депутатів, які присутні в останній час в сесійній залі в процесі робочого тижня, то ви, напевно, відзначили, що дисципліна у фракції Партії регіонів весь час підвищується, і більшість депутатів, присутніх у залі і працюють у залі , – це депутати від Партії регіонів, депутати від Комуністичної партії, від Блоку Литвина, коаліція працює в цьому напрямку. Я думаю, що чим далі, тим більше нам вдасться зробити те, щоб якомога більша кількість депутатів були присутні при розгляді законопроектів “, – сказав Єфремов.

Нагадаємо, що вчора при голосуванні за антикорупційний законопроект у залі були присутні близько ста народних депутатів, включаючи депутатів від опозиції. При цьому за закон про принципи недопущення та протидії корупції в Україні проголосували 277 карток народних депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.