Новини політики. 17 квітня. Народний депутат України від фракції Партії регіонів Володимир Олійник сумнівається, що у третини українців влада найчастіше викликає роздратування, презирство та байдужість.

Володимир Олійник
Схоже, що депутат зовсім нерозуміє, що думає та відчуває народ

Таку думку він висловив в ексклюзивному коментарі УНН, коментуючи результати дослідження, які свідчать про те, що у 32% опитаних чинна українська влада викликає роздратування.

“Я не знаю, чи можна говорити про те, що такі дослідження відображають реальну дійсність з точки зору відсотків, але цей факт має місце з точки зору процесів, які зараз відбуваються… Люди, напевно, очікували швидких рішень”, – зауважив політик.

За його словами, люди “чекали дива”, але існує кілька об’єктивних факторів, які завадили швидкому реформуванню.

“Безперечно, ми маємо посткризовий етап, коли скорочуються робочі місця, знижується заробітна плата, є проблеми з реформуванням пенсійного законодавства, судової системи, яка не задовольняє громадян. Ми бачимо збільшення ціни на нафту, погіршення ситуації з Росією через кабальну газову угоду. Все це відображається на думці громадян”, – додав Олійник.

Нардеп також зазначив, що варто проаналізувати результати кількох подібних досліджень, бо за окремим дослідженнями інколи стоять компанії, які використовують їх як політтехнологічну маніпуляцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.