Новини України. 1 квітня. Прокуратура АР Крим порушила кримінальну справу за фактом неналежного виконання посадових обов’язків службовими особами комунального підприємства під час експлуатації каналізаційних очисних споруд.

У Чорне море скидали каналізаційні стоки

Як встановлено під час прокурорської перевірки, посадові особи підприємства, яке є спеціальним водокористувачем у частині здійснення скидання стічних вод до Чорного моря, достовірно знали про те, що каналізаційні очисні споруди підприємства працюють з порушенням технологічного процесу і що належне очищення стічних вод очисними спорудами не здійснюється.

Протягом 2010 року будь-яких заходів щодо запобігання скиданню стічних вод чи його припинення, а також щодо приведення якості стічних вод у відповідність до встановлених нормативів не вжили.

Спеціалісти розрахували, що понаднормативним скиданням у Чорне море в районі Феодосії забруднювачів заподіяно шкоду на більш ніж 5 млн грн. Дії комунальників кваліфіковано за ч.2 ст.367 КК України. У справі проводиться слідство.

Нещодавно у Чорному морі знайшли більш як тисячу металевих бочок з бойовою хімічною зброєю. Із затоплених під час Другої світової війни в 1941 році перед наступом фашистських військ бочок з “хімією” може будь-якої хвилини статися витік.

Джерело NEWSru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.