Новини світу. 5 квітня. Американська компанія Procter & Gamble підписала угоду про продаж бренду Pringles виробнику снеків Diamond Foods за 2,35 мільярда доларів.

Pringles
Чіпсами Pringles тепер ділитимуться з Diamond Foods

Про це повідомляється в офіційному прес-релізі P&G.

Планується, що в результаті операції Diamond Foods об’єднається з Pringles. У нове підприємство крім Pringles будуть входити бренди The Kettle Brand, Diamond of California, Emerald та Pop Secret. 57% акцій нової компанії буде належати P&G, але займатися управлінням вона не буде. Головний офіс нової компанії залишиться в Сан-Франциско.

Diamond Foods розраховує, що за підсумками 2011 фінансового року виручка нової компанії складе 2,4 мільярда доларів, а прибуток – близько 400 мільйонів доларів. Планується, що бренд Pringles буде представлений на ринках 140 країн.

Pringles надійшли в продаж в 1968 році. Зараз під цим брендом випускається більше 30 видів чіпсів.

Procter & Gamble є світовим лідером з виробництва товарів повсякденного вжитку. Компанія випускає продукцію під брендами Always, Alldays, Tampax, Head&Shoulders, Pantene, Shamtu, Gilette, Duracell. В останнє десятиліття компанія розпродувала продуктові бренди. Зокрема, в 2008 році компанія продала підрозділ з виробництва кави JMSmucker за 3,3 мільярда доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.