Новини економіки. 28 квітня. Президент України Віктор Янукович доручив Національній комісії регулювання електроенергетики прийняти в квітні і грудні 2011 року постанови про приведення тарифів на електроенергію для населення до економічно обгрунтованого рівня

Віктор Янукович хоче підвищити тарифи на газ та електрику

Про це сказано в національному плані дій на 2011 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки.

Янукович доручив також доручив Національній комісії регулювання електроенергетики прийняти в листопаді 2011 року постанову про поетапне приведення цін на природний газ до економічно обгрунтованого рівня.

Глава держави також доручив Кабміну в червні скасувати постанову, що прирівнює тарифи на електроенергію для міського електротранспорту до тарифів для населення.

У свою чергу, НКРЕ протягом місяця після прийняття Кабміном такого рішення має скасувати свою постанову про компенсації обленерго втрат від постачання електроенергії підприємствам міського електротранспорту за пільговими цінами, передає прес-служба глави держави.

17 березня НКРЕ підвищила тарифи на електроенергію для населення на 15% з квітня. У січні НКРЕ підвищила тарифи для населення, яке щомісячно споживає понад 150 кВт-година електроенергії, а також понад 250 кВт-година (з електроплитами та / або електроопаленням) на 30% з 1 лютого.

Джерело  Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.