Новини України. 14 квітня. Україна не вибиратиме між Зоною вільної торгівлі з ЄС і Митним союзом, тому що цей вибір давно зроблений на користь європейської інтеграції.

іван попеску
Попеску: Україна свій вибір зробила

Заявив народний депутат із фракції Партії регіонів, віце-президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Іван Попеску, коментуючи візит прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна в Україну.

“Приїзд в Україну прем’єр-міністра країни, що є нашим стратегічним партнером, завжди велика подія”, – наголосив Попеску, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Регіонал додав, що виражена Президентом України формула співпраці з МС піде країні лише на користь. “Формат “3+1” відповідає інтересам нашої держави, але тільки на тому рівні, на якому ця співпраця не вступає у суперечність із нашими договорами із Всесвітньою торговою організацією і Європейським Союзом“, – зазначив нардеп.

Але, за його словами, навіть за такою формулою співпраці із МС контакт між Україною і Росією набагато тісніший, ніж був минулого року.

Відповідаючи на питання, як слід реагувати Україні на ультиматуми з Москви – МС або ЄС – Попеску сказав: “Ми не будемо вибирати між Зоною вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом і Митним союзом Росії, тому що пріоритет вже виписаний Законом “Про основи зовнішньої і внутрішньої політики”, де чітко прописана європейська інтеграція, перший етап якої передбачає підписання Договору про асоціацію України і Євросоюзом, а також договору з ЗВТ”, – зазначив політик.

“З Митним союзом ми будемо співпрацювати на тих позиціях, які нам вигідні і не суперечать нашому європейському вектору і договору із ВТО”, – наголосив Іван Попеску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.