Новини світу. 4 квітня. Японія. Компанія – оператор аварійної атомної електростанції “Фукусіма-1” Tokyo Electric Power Co. (TEPCO) має намір скинути в море понад 10 тис. тонн радіоактивної води.

Фукусіма
Понад 10 тисяч тонн радіаційної води злиють в океан

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Як заявив головний секретар японського кабінету міністрів Юкіо Едано, у TEPCO просто немає іншого виходу, тому що необхідно звільнити місце в резервуарі для води з більш високим рівнем вмісту радіації.

Тим часом рівень радіації в районі аварійної АЕС продовжує зростати. За останніми даними, в декількох ділянках біля станції зафіксовано підвищення рівня радіації, в інших вона не знижується.

У турбінах будівель і в тунелях під станцією виявлена ​​радіоактивна вода, і вона продовжує витікати в океан. Рятувальники поки не знають, яким чином можна зупинити витік зараженої води.

Сьогодні, 4 квітня, в резервуар другого енергоблоку АЕС було залито 13 кг барвника з метою виявити місця витоку радіоактивної води. Напередодні, 3 квітня, фахівці TEPCO провели бетонування тріщин у другому реакторі, однак це не призвело до позитивних результатів і протікання повністю ліквідувати не вдалося.

Джереор РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.