Новини здоров’я. 10 квітня. Експерти давно вивчають, як положення уві сні пов’язане з характером людини і станом її здоров’я.

положення уві сні
Як полюбляєте спати ви?

Дехто любить спати, як немовля в материнській утробі, інші – тільки на спині, треті полюбляють спати на животі.

На думку деяких фахівців, наші звички уві сні можуть багато розповісти про здоров’я та характер. Згідно зі статистикою, майже половина чоловіків і ¾ жінок сплять на боці.

Серед них більшість чоловіків і жінок відпочивають у напівзародковому стані – підігнувши ноги. Ця поза вказує на те, що людина є миролюбною і готовою на компроміси.

З іншого боку, поза калачиком, коли ноги підігнуті під груди, говорить про чутливість і замкнутість. Що ж стосується здоров’я, положення на боці запобігає хропінню. Тим, хто страждає від печії, радять спати на лівому боці.

Людям, які віддають перевагу спати на спині, властиві такі якості, як впевненість у собі, пристрасть до пригод і сприйнятливість. Пацієнтам з проблемами зі скронево-нижньощелепними суглобами рекомендують спати на спині, оскільки це розслабляє щелепи. Однак саме в цій позиції людина найчастіше хропе.

Звичка спати на животі говорить про те, що людина є перфекціоністом, а також твердо і наполегливо йде до мети. І, хоча ці риси допомагають зробити хорошу кар’єру, це не означає, що така поза корисна для здоров’я. У позі на животі людині доводиться повертати шию, щоб не задихнутися, від чого знижується кількість надходження до організму кисню. Також, в такому положенні збільшується навантаження на хребет.

Найбільш сприятливою позицією уві сні, на думку експертів, є положення на боці з підігнутими колінами. Для зручності, можна покласти подушки під спину і між ніг.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.