Новини України. 21 квітня. Державна податкова адміністрація Донецької області обрала сценарій, за яким створюватиметься мультфільм про «славетні діяння податкового інспектора».

ДПА розкаже у мультфільмі, як вчасно сплачувати податки

Про це повідомили у прес-службі ДПА у Донецькій області.

Переможцем конкурсу на найкращий сценарій дитячого мультфільму «Країна сплачених податків» стала письменниця з Білорусі Людмила Богданова (творчий псевдонім – Ніка Ракітіна).

Її робота під назвою «Про славетні діяння податкового інспектора Тараса Лелеко» одноголосно була визнана журі найкращою. Автору вручили подарунковий сертифікат на суму 100 тис. грн.

Ініціатор конкурсу заступник голови Державної податкової служби України Олександр Клименко повідомив, що, як і було заплановано, за твором Людмили Богданової буде знятий мультфільм.

«У кожній країні свої методи виховання, проте, скрізь ставлення до сплати податків як до громадянського обов’язку виховується у громадян з раннього віку. Я радий, що ми також зробили важливий крок у цьому напрямку, і запевняю, що ми доведемо свою ініціативу до логічного завершення – знімемо і покажемо дітям цікавий мультфільм», – підкреслив Олександр Клименко.

Клименко додав, що мультфільм вже має робочу назву – «Місто мрії». У творі білоруської письменниці головний герой – податковий інспектор – разом із дітьми рятує своє місто від лиходіїв-неплатників.

Офіційний трейлер і саундтрек до мультфільму будуть готові у червні, а повна версія (13 хвилин) – вийде у жовтні 2011 року.

Нагадаємо, конкурс «Країна сплачених податків» стартував у грудні минулого року.

Як відомо, у березні Державна податкова служба України повідомила, що вирішила зняти про себе кіно.

Джерело Тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.