Новини України. Чернівецька область. Побитих рибалок із міста Заставна Чернівецької області о пів на четверту ранку 19 квітня викрали із Чернівецької обласної клінічної лікарні та відвезли у ресторан «Хрещатик» районного центру.

Побиті рибалки

“Зять голови РДА забрав нас з лікарні та відвіз до Заставни у ресторан, – розповіли постраждалі Іван Абрамович та Микола Михайлюк. – Там нас чекала дружина Михайла Бойчука, згодом прийшов і він сам. Нас переконували відмовитись від свідчень, погрожували. Потім нас відвезли до міліції, де ми порвали свої заяви. Але у прокуратурі дали свідчення”.

До лікарні потерпілі повернулися після 14.30 19 квітня.

Нагадаємо, прокуратурою Чернівецької області 19 квітня порушена кримінальна справа стосовно голови Заставнівської районної державної адміністрації за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.365 (перевищення службових повноважень, що потягло за собою тяжкі наслідки), ч.2 ст.127 (вчинення катування за попередньою змовою групою осіб) КК України, його рідного брата, зятя та двох охоронців приватних ставків за ст.27, ч.3 ст.365 та ч.2 ст.127 КК України.

За словами начальника УМВС області Миколи Харабари проти Михайла Бойчука, його зятя, брата та двох охоронців порушено дві кримінальні справи за статтями перевищення службових повноважень та катування, які передбачають відповідно від трьох до восьми та від трьох до семи років позбавлення волі. Всіх крім пана Бойчука затримано, його ж відпустили під підписку про невиїзд, у зв’язку з інвалідністю. За словами Миколи Харабари, на щастя зброя, яку справді застосовували на місці події, не призвела ні до чиєї смерті.

Микола Харабара, начальник УМВС області:

«Була зброя присутня, вилучили гільзу від патрону, ми знаєм яка зброя, це мисливська зброя і саме з цієї зброї був проведений один постірл в гору».

Вже після обдіу стало відомим місцезнаходження потерпілих чоловіків, вони повернулись до обласної лікарні і розповіли наступні факти. Виявляється, що близько четвертої години ранку в лікарню приїхав зять Михайла Бойчука і відвіз їх в Заставну де дружинка керівника району і пізніше він особисто намагались вмовити потерпілих відмовитись від своїх свідчень.

Іван Абрамович, потерпілий:

«Здибались з Бойчуковою жінкою в ресторані, началось там ситуація у вас є діти у нас є діти і вас каже жалко і нас каже. Того ми так написали, що ми від вчорашніх заяв відказуємось».

За словами Івана Абрамовича, заяви про відмову від свідчень вони понесли в міліцію, але там їх самі ж і порвали, а потім розповіли про все в прокуратурі. Наразі двоє чоловіків перебувають на лікуванні в обласній лікарні, двоє повернулись в Заставну.

Джерело БукІнфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.