Новини України. 16 квітня. За словами генпрокурора Віктора Пшонки, вже наступного тижня справа Кучми буде розслідувана, і йому пред’являть матеріали для ознайомлення.

Леонід Кучма
Кучма - чистий і порядний

За словами Генпрокурора, матеріали об’єктивні, але з направленням справи до суду розслідування вбивства Гонгадзе не припиняється.

Родина Кучми не стоїть осторонь подій і коментує свої думки з цього приводу.

Як розповів в інтерв’ю для “Сегодня” зять екс-президента Віктор Пінчук,  «Леонід Данилович для нього “чиста, високопорядна людина”.

“Упевнений, що він не міг бути винним у тому, в чому його звинувачують. До речі, те, що він дає показання – це теж робота на благо країни. Його мета – щоб переміг закон. Цю справу розслідують до кінця, завдяки чому і буде поставлена ​​остаточна крапка. Леонід Данилович служив цій країні і багато чого міг ще зробити, а тепер якісь антигерої колосальну провокацію проти країни і проти сім’ї зробили. Йому дуже важко це витримати. Але він молодець, тримається”, – розповів зять.

Дружина екс-президента Людмила Кучма розповіла, що справу проти чоловіка сприйняла як шок: “Це був удар і для нас, і для всіх знайомих. Але у нас багато друзів по всій Україні, і нам дуже багато пишуть, телефонують, в тому числі прості люди. Ми не розцінюємо цю справу як горе – ні, горе – це втрата близької людини, а тут просто кричуща несправедливість, яку потрібно не драматизувати, а просто гідно пережити й боротися. Головне в цій історії – знайти тих, хто за всім цим стоїть, і є ляльководами”.

Нагадаємо, згідно з постановою про порушення кримінальної справи проти Кучми, він обвинувачується в тому, що віддав незаконний наказ голові МВС Юрію Кравченку застосувати психічний і фізичний вплив на Георгія Гонгадзе за журналістську діяльність. Звинувачення грунтується на так званих «плівках Мельниченка», де зафіксований голос, схожий на голос Кучми, який віддає відповідну вказівку Кравченку. Генпрокуратура заявляє, що за даними експертизи, плівки справжні. Кучма свою причетність до вбивства Гонгадзе заперечує, називаючи це провокацією.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.