Новини України. 1 квітня. Львів. Депутат Львівської міської ради Святослав Макітра сьогодні на сесії ЛМР озвучив запит до прокурора міста, в якому йдеться про нелегальні заробітки «молодиків» під Генконсульством Республіки Польща у Львові.

Консульство Польщі у Львові

За словами депутата, до нього звернулися мешканці з вул. Сміливих з приводу шахрайських дій молодиків біля Генконсульства Республіки Польща за адресами вул. І.Франка, 110 та вул. Сміливих, 5.

Зі слів мешканців, кожного дня, починаючи з 4.00 ранку, група молодиків, кількістю близько 60 осіб (вул. І.Франка) та приблизно 40 осіб (вул. Сміливих) зустрічає людей, які приїжджають, щоб здати документи на оформлення візи.

«Оскільки багато людей звертається вперше і не володіє інформацією про отримання віз, вони стають жертвами шахраїв. Людей заводять в під’їзди, підвали або гаражі, де їх очікують так звані «працівники», які офіційно не оформлені і не сплачують жодної копійки в бюджет, однак оформляють документи цим людям», – розповів Святослав Макітра.

Як стверджують заявники, прямий обрахунок становить біля 100 грн, а саме: страховка коштує 20 грн, оформлена анкета і 3-4 ксерокопії – 30 грн, в той час від людей вимагають 150-180 грн. Охочих відкрити візу 400–500 осіб щодня.

«Крім цього, щоб уникнути черг, громадянам пропонують заплатити ще 100-300 гривень. Отримати візу, не докладаючи при цьому зусиль, лише здавши документи, можна за 200-600 євро», – зазначив депутат

За словами мешканців, всі кіоски за зазначеними адресами працюють без реєстрації. Більше того, заявники стверджують, що шахраям допомагає працювати міліція.

Депутат просить прокурора міста Львова Олега Денегу перевірити ці факти і з’ясувати причетність працівників правоохоронних органів до шахрайських дій молодиків, оскільки, незважаючи на численні звернення мешканців, не вжито ніяких заходів.

Джерело ЗІК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.