Новини України. 11 квітня. На розширеному засіданні колегії МВС України у Львові говорили про підготовку органів внутрішніх справ України до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

У Львів стягнуть майже 20 тис міліціонерів для охорони порядку

За попередніми розрахунками на охорону громадського порядку у дні матчів планується залучити близько 19 тисяч працівників міліції, а в інші дні – майже 10 тисяч працівників органів внутрішніх справ. Попередньо очікується приїзд в Україну від 5 до 6 мільйонів гостей, з них представники іноземної поліції. Від того наскільки українська міліція професійно спрацює, залежить авторитет держави на міжнародній арені.

З огляду на Європейські стандарти (правила УЄФА) були визначені і основні завдання правоохоронців, зокрема, міліція відповідає за стан правопорядку на прилеглій до стадіону території та в громадських місцях, наглядає за поведінкою вболівальників у зоні контролю квитків на підході до стадіону. Це дозволяє зменшити кількість особового складу безпосередньо на стадіоні, водночас посиливши наряди на вулицях.

На сьогодні продовжується робота з установлення на вулицях та в інших громадських місцях технічних засобів контролю за станом правопорядку. Уже встановлено близько 4 тис. відеокамер та майже 5 тис. систем термінового виклику міліції. Крім того, наряди міліції поступово оснащуються системами супутникового позиціювання (GPRS).

У регіонах організовано вивчення базового курсу англійської мови особовим складом, який буде забезпечувати громадський порядок під час Євро-2012. Насамперед, це підрозділи ДАІ та патрульної служби.

Розглядається і варіант залучення до спільної роботи з працівниками міліції волонтерів з числа молоді, студентів, які володіють іноземними мовами.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.