Новини культури. 24 квітня. Москва. Україні потрібен музичний телеканал україномовної музики.

Скрипка хоче створити якісний український музичний канал

Про це на прес-конференції в Москві заявив лідер українського гурту “ВВ” Олег Скрипка, передає ЛІГАБізнесІнформ.

“Важливим елементом в позитивному розвитку україномовної музики міг би також стати спеціалізований український музичний телеканал”, – підкреслив Скрипка.

“Канал повинен бути не тільки україномовним, а ще й високоякісним, мати гарну позитивну ідеологію – наприклад, зробити суспільство краще, а не чисто комерційні цілі – реклама та інше. Це має бути художній, культурний, професійний і потужний український продукт”, – додав він.

При цьому музикант підкреслив, що проблем з наповненням такого каналу не буде. “Було б бажання. Його просто потрібно зібрати і структурувати. Контент, до речі, повинен бути україномовним, але не обов’язково” made in Ukraine “. Якщо, наприклад, в Росії або у Франції є україномовний матеріал, то чому б його не показувати? Головна завдання матеріалу – культивувати високий культурний рівень”, – вважає він.

Також Скрипка відзначив, що на даному етапі розвитку людства кордони носять умовний характер, і тому дуже актуально мати справді український телеканал у всьому світі, для тих українців, які живуть десь далеко.

“При цьому в подальшому долучаться й інші – хороша музика не має етнічних кордонів. Хоча почати потрібно з українців, а потім розширювати його. Досвід показує, що українські пісні потенційно цікаві і французам, і німцям і росіянам – потрібно лише, щоб люди дізналися, і вивчити кон’юнктуру – що світу цікаво”, – упевнений він.

Співак також підкреслив, що українське музичне співтовариство готове взяти участь в процесі наповнення такого музичного каналу.

“Спочатку потрібен лише ініціативне джерело – щоб пішла перша хвиля. А потім вже почнеться пошук фахівців та людей, які готові допомогти в цьому – в Україні та за кордоном. І такі люди є – артисти, менеджмент і навіть інвестори”, – сказав Скрипка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.