Новини економіки. 6 квітня. ЧАЕС. Охорона на ЧАЕС отримує менше прибиральниці.

ЧАЕС
Охоронці ЧАЕС уже три місяці сидять без зарплати

Співробітники охорони Чорнобильської атомної станції вже три місяці не отримували зарплату.

Оскільки охорона ЧАЕС вважається стратегічно важливим завданням, її фінансування прописано окремим рядком в бюджеті Україні.

Периметр Чорнобильської атомної станції охороняють внутрішні війська МВС України. Крім звичайної охорони на Чорнобильській атомній є загін спецпризначення – для боротьби з тероризмом.

Внутрішні війська працюють на основі договору, який необхідно підписувати кожен рік, пише Комсомольська правда.

За словами співробітників станції, поки Мінфін спустить гроші на Мінпаливенерго, а звідти вони дійдуть до ЧАЕС, проходить три місяці – не менше. Голодний пайок в охоронців триває з Нового року.

“А у нас ніколи легких часів не було, – цитує видання начальника відділу режиму фізичного захисту В’ячеслава Ошуева. – Ось зараз тільки документ прийшов, що питання з виділенням коштів вирішене. Є надія, що до річниці вибуху на ЧАЕС хлопці зарплату все-таки отримають”.

Молодший лейтенант, який прослужив в охороні ЧАЕС півтора року, отримує 1600 гривень плюс 700 за особливі умови і 300 на харчування. Для порівняння: платня прибиральниці на атомній становить близько 3500 гривень.

Нагадаємо, що 19 квітня в Україні відкривається саміт, присвячений 25-ій річниці аварії на ЧАЕС. Серед гостей саміту, які відвідають Україну, буде генсек ООН Пан Гі Мун, президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу і президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Джерело Точка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.