Новини здоров’я. 25 квітня. Експерти попереджають, що робота в офісі протягом тривалого часу може негативно відбитися на здоров’ї.

поганий день, робота, офіс
Довготривала офісна робота шкідлива

У людей, прикутих до свого робочого столу протягом десятків років, частіше розвиваються такі небезпечні для життя захворювання, як рак кишечника.

Ризик розвитку раку кишечника у працівників офісу в два рази вищий, ніж у представників інших професій. Крім цього, небезпечними для здоров’я вважаються нічні зміни.

У 2007 році Міжнародне агентство ракових досліджень класифікувало нічні зміни, як «можливі канцерогени». Таким чином, робота ночами так само небезпечна, як стероїди анаболіки, ультрафіолетова радіація і вихлопні гази дизельного двигуна.

У 1987 році вчені з університету Коннектикуту припустили наявність зв’язку між впливом світла на організм і розвитком раку грудей. Експерименти на тваринах, у яких був порушений цикл дня і ночі, показали, що у них частіше розвиваються ракові пухлини і зменшується тривалість життя.

Офісні працівники часто беруть відпустку через хворобу через травми, пов’язані з перенапруженням. Компанія Microsoft оголосила, що кількість таких травм знизилося на 30%, коли працівники отримали можливість працювати як фрілансери.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.