Новини України. 23 квітня. Під час передвиборної кампанії ЗМІ не зможуть безкоштовно поширювати інформацію, яка може вплинути на вибір виборця.

ЗМІ
Новий закон зачепить інтереси ЗМІ

Така норма міститься у проекті закону про вибори народних депутатів, що потрапив у розпорядження ДТ.

Відповідно до законопроекту, передвиборна агітація з використанням засобів масової інформації усіх форм власності проводиться з дотриманням принципу рівних умов.

Медіа, що надали майданчик (ефір) одному, позбавлені прав відмовити іншому. Більше того: медіа заборонено безкоштовно поширювати будь-яку інформацію, спроможну спонукати виборця голосувати за або проти того чи іншого кандидата (партії).

За порушення можуть позбавити ліцензії або зупинити вихід видання. Також у даному законопроекті, міститься норма, що дозволяє знімати з реєстрації неугодних кандидатів.

У розпорядження ДТ також потрапив проект закону про вибори народних депутатів. Даний документ є робочою версією майбутнього законодавчого акту, який буде обговорюватися 28 квітня на засіданні робочої групи з удосконалення законодавства, де, найімовірніше, до нього внесуть незначні корективи.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.